wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 3038 PLN (68 PLN/m²)

Mieszkania Warszawa Białołęka

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 3400 PLN 40 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dostępne pomiędzy 1 a 15 lipca 2026 r. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w pięknej, [...]

40 3400 PLN
85 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka
Żerań Do wynajęcia 3500 PLN 48 m2
Żerań / Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Łopianowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Blok Łopianowa 5 w przyjaznej okolicy, niedaleko kanału żerańskiego ze wspaniałą infrastrukturą do [...]

48 3500 PLN
72,92 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka
Tarchomin Do wynajęcia 3500 PLN 65 m2
Tarchomin / Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Strumykowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m², zlokalizowane przy ul. [...]

65 3500 PLN
53,85 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 3800 PLN 43 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Odkryta Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia nowoczesne, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,05 m² znajdujące się w [...]

43 3800 PLN
88,37 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 2400 PLN 40 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Kartograficzna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie (40 m2), na 1 piętrze w dwupiętrowym budynku (brak windy), wraz z [...]

40 2400 PLN
60 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 2900 PLN 33 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Skarbka z Gór Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mam do wynajęcia mieszkanie 2 pokoje, 33m2 na Białołęce przy ulicy Skarbka z Gór. Salon z aneksem [...]

33 2900 PLN
87,88 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka
Tarchomin Do wynajęcia 2880 PLN 33 m2
Tarchomin / Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Ceramiczna Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

[ENG version below] Pośrednikom i agencjom dziękuję. Nowoczesna, w pełni wyposażona kawalerka (33 [...]

33 2880 PLN
87,27 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 2200 PLN 37,5 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Głębocka Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Mieszkanie 1-pokojowe, o powierzchni 37,5m2, częściowo umeblowane. Mieszkanie mieści się na osiedlu [...]

37,5 2200 PLN
58,67 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 2700 PLN 47 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Krzyżówki Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 47 m2 przy Kanale Żerańskim przy ul. Krzyżówki 36 (Park [...]

47 2700 PLN
57,45 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 3500 PLN 53 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Kąty Grodziskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Forma najmu: NAJEM OKAZJONALNY (u Notariusza). ADRES dokładny: Kąty Grodziskie 19 Kogo szukamy? [...]

53 3500 PLN
66,04 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 2750 PLN 42,5 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Głębocka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę piękne mieszkanie 2 pokojowe z dużym 20 mkw tarasem na zamkniętym osiedlu od już! Do [...]

42,5 2750 PLN
64,71 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka
Henryków Do wynajęcia 3100 PLN 31 m2
Henryków / Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Dziatwy Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

2 pokoje | 31 m² | ogródek 30 m² | Aroma Park Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym [...]

31 3100 PLN
100 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka
Białołęka Dworska Do wynajęcia 2700 PLN 56 m2
Białołęka Dworska / Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Geodezyjna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wygodne mieszkanie z dwoma osobymi pokojami oraz dużymi tarasami. Niezależna kuchnia, wyposażona, ze [...]

56 2700 PLN
48,21 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 3000 PLN 39,9 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Marywilska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie 2 - pokojowe w nowoczesnym budynku. Lokal jest w pełni umeblowany i [...]

39,9 3000 PLN
75,19 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 3000 PLN 41 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Warzelnicza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę okazjonalnie od kwietnia 2026 r. mieszkanie 41 m² w Warszawie Białołęka ul. Warzelnicza. [...]

41 3000 PLN
73,17 PLN/m²
11-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 5500 PLN 89 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Nowodworska Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

Przestronny, ładnie urządzony apartament dwupoziomowy o powierzchni 89 m2. Mieszkanie znajduje się [...]

89 5500 PLN
61,80 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 3200 PLN 44 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Myśliborska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie na bliskiej Białołęce, dwupokojowe z balkonem. Trzecie piętro bez windy. Osiedle [...]

44 3200 PLN
72,73 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 3700 PLN 71 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Marywilska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Na wynajem przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71 m², położone na najwyższym (5) [...]

71 3700 PLN
52,11 PLN/m²
25-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka
Żerań Do wynajęcia 2500 PLN 39 m2
Żerań / Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Daniszewska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję wygodne mieszkanie na wynajem o powierzchni 39 m². Zlokalizowane na pierwszym piętrze w [...]

39 2500 PLN
64,10 PLN/m²
19-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 2700 PLN 51 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Majolikowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcie w bardzo dobrym stanie, mieszkanie 2 pokojowe o pow. 51m2 w nowym budownictwie, z windą [...]

51 2700 PLN
52,94 PLN/m²
20-01-2026 Dodaj do notesu