wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 1 879 410 PLN (26 443 PLN/m²)

Mieszkania Warszawa Śródmieście

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Na sprzedaż 1 850 000 PLN 85 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Sapieżyńska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Spokojna lokalizacja. Kameralny budynek. Cztery pokoje. Oddzielna kuchnia. Duży balkon. Dwustronne [...]

85 1 850 000 PLN
21 764,71 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Na sprzedaż 600 000 PLN 30,5 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Nowolipki Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Na sprzedaż 30,5 m² kawalerka przy ul. Nowolipki, w sercu Muranowa, kilka minut od metra, tramwajów [...]

30,5 600 000 PLN
19 672,13 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Na sprzedaż 590 000 PLN 26,7 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Przechodnia Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie na Przechodniej w ścisłym Centrum Warszawy po remoncie. Sprzedaż bezpośrednia - [...]

26,7 590 000 PLN
22 097,38 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
30 1 239 000 PLN
41 300 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Na sprzedaż 899 900 PLN 45 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Pańska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

***Agencjom dziękuję, chyba że z zainteresowanym klientem *** Sprzedam bezpośrednio piękne [...]

45 899 900 PLN
19 997,78 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Na sprzedaż 1 690 000 PLN 85 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Tamka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedaż bezpośrednia, agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! MIESZKANIE, BIURO LUB [...]

85 1 690 000 PLN
19 882,35 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Na sprzedaż 735 000 PLN 33,23 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Twarda Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Szukasz gotowej inwestycji w Warszawie? lub chcesz mieszkać w samym sercu Warszawy? To przytulne [...]

33,23 735 000 PLN
22 118,57 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Powiśle Na sprzedaż 699 000 PLN 34,4 m2
Powiśle / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Solec Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalny, dwupokojowy apartament o powierzchni 34,4 m², położony na 6 piętrze w [...]

34,4 699 000 PLN
20 319,77 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Śródmieście Północne Na sprzedaż 615 000 PLN 26,7 m2
Śródmieście Północne / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,7 m² położona w ścisłym centrum przy ulicy Marszałkowskiej. [...]

26,7 615 000 PLN
23 033,71 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Śródmieście Południowe Na sprzedaż 3 450 000 PLN 98 m2
Śródmieście Południowe / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Poznańska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Gotowe do wprowadzenia dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 98 m² z antresolą, położone w [...]

98 3 450 000 PLN
35 204,08 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Śródmieście Północne Na sprzedaż 799 000 PLN 26,13 m2
Śródmieście Północne / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

OFERTA PRYWATNA, agencjom nieruchomości dziękuje za współpracę. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o [...]

26,13 799 000 PLN
30 577,88 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Na sprzedaż 1 850 000 PLN 76,4 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Hoża Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam bezpośrednio atrakcyjne mieszkanie własnościowe o powierzchni użytkowej 76,4 m2 na [...]

76,4 1 850 000 PLN
24 214,66 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Stare Miasto Na sprzedaż 2 690 000 PLN 90 m2
Stare Miasto / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Podwale Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

WYJĄTKOWA INWESTYCJA NA STARYM MIEŚCIE – GOTOWY BIZNES NA WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY | PODWALE | WIDOK [...]

90 2 690 000 PLN
29 888,89 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Powiśle Na sprzedaż 1 069 300 PLN 57,8 m2
Powiśle / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Okrąg Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 57,8 m² na parterze w sercu Powiśla (Solec) ulica Okrąg – pełna [...]

57,8 1 069 300 PLN
18 500 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Na sprzedaż 1 140 000 PLN 46 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Królewska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

English translation below Sprzedaż BEZPOŚREDNIA - Pośrednikom dziękuję Ten wyjątkowy i niezwykle [...]

46 1 140 000 PLN
24 782,61 PLN/m²
21-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Powiśle Na sprzedaż 13 800 000 PLN 260 m2
Powiśle / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Drewniana Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

W tym wyjątkowym apartamencie znajdziesz balkon, taras oraz klimatyzację. Powierzchnia wynosi 260 [...]

260 13 800 000 PLN
53 076,92 PLN/m²
19-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Na sprzedaż 999 000 PLN 50,9 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Sapieżyńska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Bez prowizji!!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, klimatycznego [...]

50,9 999 000 PLN
19 626,72 PLN/m²
18-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Śródmieście Północne Na sprzedaż 750 000 PLN 21 m2
Śródmieście Północne / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Bagno Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Bajeczny,przepiękny widok z okien 15 piętra na ścisłe Centrum Warszawy.Metro [...]

21 750 000 PLN
35 714,29 PLN/m²
08-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Na sprzedaż 979 000 PLN 39 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Aleja Jana Pawła II Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedaż bez pośredników | dostępne od zaraz 12 Piętro Atuty nieruchomości: Budzi Cię poranne [...]

39 979 000 PLN
25 102,56 PLN/m²
09-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Muranów Na sprzedaż 1 144 000 PLN 52 m2
Muranów / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Mordechaja Anielewicza Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | 52 m² | Warszawa – Muranów, ul. Anielewicza 4 Marzysz o [...]

52 1 144 000 PLN
22 000 PLN/m²
06-07-2025 Dodaj do notesu